LISTA STARTOWA

ULTRAMARATON SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

(aktualizacja listy co trzy dni, w razie braku na liście prosimy o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.)

 

Lp Nazwisko Imię Miejscowość Klub Opłata
1  Bilnik Monika  Częstochowa  KLA Zabiegani 120
2  Dobrzyński Arkadiusz  Częstochowa  Zabiegani Częstochowa 120
3  Pęczek Dariusz  Częstochowa  Zabiegani Częstochowa  
4  Wróblewska Katarzyna  Zawiercie    
5  Jakubczyk Piotr  Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Kozle 120
6  Kędziora Robert Janowiec Wielkopolski  PAGANRUNNER 120
7  Kosmala Piotr  Czechowice-Dziedzice  Górska Grupa Biegowa  
8  Gutowski Dariusz Kłobuck  NGB Kłobuck 120
9  Wojtanowska Karolina  Kalnica  DREAMCHASER  
10  Zębala Krzysztof  Kraków   120
11  Czerepak Krzysztof  Bolesławiec   120
12  Świć Miłosz  Łódź  Dzik Komando  
13  Możejko Dawid  Łódź  Dzik Komando  
14  Wojtkiewicz Jarosław  Podkowa Leśna Running Family  
15  Gonera Tomasz Olkusz    
16  Wojciechowski Waldemar  Częstochowa  Zabiegani Częstochowa

 120

17  Woźniak Karol  Warszawa  KB CASTELLANUS  
18  Międzik Tomasz Kraków   120
19  Mitura-Zielonka Paweł (Spacermistrz)  Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking  
20  Knop Piotr  Wola Załężna  Opoczno Sport Team 120
21  Niemas Mariusz Rajsko OYAMA KARATE BRZESZCZE  150
22  Majcher Wojciech  Tomaszów Mazowiecki    
23  Szablicki Aleksy Katowice WKB META Lubliniec 120
24  Korbela Maciej Dąbrowa Górnicza   120
25  Grubecki Krzysztof  Wrocław    
26  Szabla Marcin Grabowa Saint-Gobain SQUAD  
27  Szechlecki Krzysztof Sosnowiec  I've got You  
28  Szymański Jacek Skierniewice Parkrun Skierniewice  120
29  Fedorko Witold Będzin Quieta Movere  120
30  Rogórz Piotr  Wrocław    
31  Gwizdak Katarzyna Wysoka    120
32  Wąsik Jacek Lublin cbfs  
33  Gaik Maciej Bujaków Biegnij Bracie ZTZ 120
34  Szotowicz Sebastian  Stargard SZWLA Stargard 120
35  Sitek Daniel  Gdańsk    120
36  Buczyński Adam  Kraków Nokia Kraków Team  
37  Zapart Tomasz Warszawa    
38  Bubel Marcin Wrocław   120

39

 Zięterski Robert  Kłodzko  

120

40  Mignot Paul Amsterdam   150 
41  van Lanschot Duco Amsterdam  

150

42  Wolański Krzysztof  Zielona Góra    
43  Krupowies Jerzy  Szczecin   120
44  Łakomski Marcin Wodzisław Śląski   120
45  Wędraszek Krystian  Łazy Grupa Jura PL 120
46  Pozlewicz Dariusz  Zabrze MutantRun 120
47  Píštěk Mirek  Orlová KESBUK  
48  Śleziak Jakub  Siemianowice Śląskie Czorne Hanysy  

49

 Michalak Marcin  Siemianowice Śląskie Czorne Hanysy  
50  Echler Paweł Warszawa LEGIA RUN CLUB 120
51  Glinka Michał Praszka    
52  Bąk Piotr Oleśnica KB LUPUS Oleśnica  
53  Wójcik Grzegorz Świerczyniec    
54  Żak Krzysztof     120
55  Elgan Caroline-Olivia  Sweden Stockholm långdistansklubb  
           
56  Otawski Maciej Warszawa  easymove.com.pl team  
57  Borowska Emilia  Oleszno    
58  Kulij Jan Blachownia KKTA  
59  Løvetofte Jesper  Middelfart   120
60  Stuglik Krzysztof Targanice  Poranny Patrol 120
61  Panek Bartosz
Kraków   120
62  Kuśnierz Paweł
Kaźmierz   120
63  Marczewski Adrian Włoszczowa  Włoszczowa  
64  Dwornicki Kamil Wrocław  Free run 120
65  Mleczek Tadeusz  Świdnica   120
66  Szendrodi  Andras  Karancsalja TTT 120
67  Lipniczky  Attila  Dunakeszi TTT 120
68  Venczl  Ferenc  Ercsi  TTT 120
69  Niemira  Michał  Warszawa  MPK Runners  
70  Ciuk  Piotr  Warszawa  W4Team/Yulo Run Team Siedlce 120
71  Kurowski  Michał Ruda Śląska  Night Runners Gliwice 120
72  Wójcik  Maciej  Kielce    
73  Giżyński  Damian Jastrzębie Zdrój  GB Galopujące Ślimaki  
74  Wolszakiewicz  Tomasz Radom   120
75  Zmorzyński  Jakub Warszawa  aleTEMPO 120
76  Kowal  Tomasz Będzin W pogoni za duchem 120
77  Waszkiewicz  Tomasz Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem 120
78  Krzewiński  Robert Kraków    
79  Jankosz  Marek
Siepraw    
80  Baćmaga  Grzegorz
Radom ULTRA TEAM RADOM 120
81  Mucha  Robert
 Olkusz   150
82  Lasota  Grzegorz Radom Ultra Team Radom  
83  Bronicki  Konrad Warszawa  Vege Runners  
84  Korzański  Krystian Jastrzębie Zdrój 36HDCzB 120
85  Kaganiec  Grzegorz Olkusz Kraków - Aiport 120
86  Kokotek  Maciej Łódź KITA TEAM Celironman 120
87  Smoleń  Piotr  Kraków   120
88  Małek  Piotr Turek  KB Maraton Turek 150
89  Urbanek  Dariusz  Skierniewice Aby Przed Limitem  
90  Kłos  Łukasz Łódź  225bdow 120
91  Jałkiewicz  Juliusz Warszawa    
92  Malicka  Angelika Rokitno Szlacheckie grupa jura pl  
93  Zakrzewsk  Wojtek Ostróda  HARRY  
94  Widera  Maciej
Chorzów Płonące Pytongi  
95  Brzoska  Piotr
Paniówki Płonące Pytongi  
96  Kąkol  Zbigniew   Water Team  
97 Majewski Dawid  Łazy Biegaj z Bananem  120
98  Znamiec  Marcin
Warszawa    
99  Kita  Ewa Kędzierzyn-Koźle biegamdlazdrowia.pl  120
 100  Zugaj  Robert Katowice www.ciaglebiec.pl  
 101  Haber  Agnieszka Groblice    120
 102  Haber  Marcin
 Groblice    120
 103  Paszkiel  Sebastian
Radom Polfa Tarchomin S.A  
 104  Rubášová  Petra Borovany    120
 105  Banaś  Mateusz
Katowice Zdzieraj Kapcie  
 106  Michalska  Agnieszka
Ostrów Wielkopolski    120
 107  Michalski  Marek
Ostrów Wielkopolski    120
 108  Nędzusiak  Dariusz
Aleksandrów Kujawski    
 109  Gorzkowski  Bartłomiej
Tarnowskie Góry BTM RUNNERS 120
 110  Biernacki  Grzegorz Wrocław   120
 111  Hegedüs  Csaba Dég TTT  
 112  Bezrukovas  Nerijus
Vilnius NEKO Trail Runners  120
 113  Lewandowski  Maciej Bydgoszcz  

 120

 114  Mysłek  Radosław Konstancin-Jeziorna    120
 115  Kuzior  Ewa
Jaworznik Myszków  120
 116  Krzysztoń  Eliza
Jaworznik    
 117  Pawlak  Marcin Warszawa    120
 118  Kamiński  Robert
Warszawa 12tri.pl  120
 119  Kociński  Dominik
Jaskółki    120
 120  Rumpel  Krzysztof
Czyżowice KS M.E.T.A.  120
 121  Adametz  Rafał
Sopot Navigatoria  120
 122  Litewka  Rafał
 Kraków   120
 123  Chrzanowska  Barbara Bedzin Zdzieraj kapcie  120
 124  Tomczak  Andrzej
Wrocław    150
 125  Dziądziak  Łukasz
 Oława GTO Oława  120
 126  Zarczuk  Paweł
 Oława  INSS-POL  120
 127  Stania  Paweł  Opole parkrun Opole  120
 128  Kuliński  Tomasz Katowice WKB META Lubliniec  120
 129  Kowalik  Mariusz
 Kłobuck NGB KŁOBUCK  120
 130  Łyscarz  Józef
Katowice wskrzeszenie nic maratonu  120
 131  Bielicki  Mirosław Bytom ULTRAS RUN 150
 132  Rutkowski  Mariusz
Legnica dolfos 120
 133          
 134  Podleś  Zbigniew
 Warszawa  Praski Biegacz  
 135  Sperling  Andrzej
 Wrocław    120
 136  Duda  Tomasz
Kraków  małaanitateam

 120

 137  Motylska  Aleksa  Mogilno  Płock Biega No Age Limit  
 138  Milczarek  Paweł
 Dobrzyca    120
 139  Piasecka-Wszoła  Anna
Dąbrowa Górnicza SAINT-GOBAIN SQUAD  120
 140  Krajewski  Artur  Kraków  wild.runner.team.pl  
141  Kmieć  Norbert Jachranka COMP TEAM 120
142  Cvetkovas  Valerijus
Vilnius F.O.C.U.S. running 120
143  Ślęczka  Damian
Rzeszów DIT PRO 150
144  Matlok  Marek Zabrze Biegaj z Pileckim 120
145  Żak  Robert    Wieliszew Heron Team 150
146  Manchester  Rene  Amsterdam    
147  Zakrzyński  Franciszek
Bolechowice   120
148  Mężyński  Michał   Żimbaki 120
149  Turenko  Iaroslav   SC ULTRA 120
150  Lic  Janusz  Zabrze   120
151  Włodarczyk  Grzegorz  Ciechanów GRYGI  
152  Shawn  Levie Amsterdam   150 
153  Paszkiel  Sebastian Radom  Polfa Tarchomin S.A  
154  Bársony  Szabolcs Zsámbék (Hungary)    
155  Zapart  Tomasz
Warszawa    
156  Olszewski  Łukasz
 Dąbrowa Górnicza  irun4fun.pl  120
157  Cieślak  Krzysztof
Częstochowa  Cieślak Team  120
158  Czajkowski  Arkadiusz  Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA

 120

159  Lewandowski  Paweł   Biegaj z WSL  120
160  Szarawara  Łukasz Warszawa    120
161  Pawłowski  Łukasz Częstochowa VegeRunners/Zabiegani Częstochowa  
162  Pietrzak  Przemysław Krapkowice Intersport Opole  150
163  Zdąbłarz Marcin Chrzanów   150
164  Janik  Tomasz
Hrubieszów   150
165  Michalczuk  Dominik Lublin   150
166  Kot  Robert Świdnik   150
167  Gajewski
 Zenon Częstochowa  Zabiegani Częstochowa 150
168  Lasek  Jakub
 Opole KW Opole 150
169 Trzepizur
 Dominik Wręczyca Wielka NGB Kłobuck 150
170  Karpiński  Konrad  Olkusz   150 
171  Baluk Marek  Chełm Borek-Chełm   
           
           

 

Lista startowa - kobiety

Lp Nazwisko Imię Miejscowość Klub  
1  Bilnik Monika  Częstochowa  KLA Zabiegani  
2  Wróblewska Katarzyna  Zawiercie    
3  Wojtanowska Karolina  Kalnica  DREAMCHASER  
4  Gwizdak Katarzyna Wysoka    
5  Elgan Caroline-Olivia  Sweden Stockholm långdistansklubb  
6  Borowska Emilia  Oleszno    
7  Malicka  Angelika Rokitno Szlacheckie grupa jura pl  
8  Kita  Ewa Kędzierzyn-Koźle biegamdlazdrowia.pl  
9  Haber  Agnieszka Groblice    
10  Rubášová  Petra Borovany    
11  Michalska  Agnieszka
Ostrów Wielkopolski    
12  Kuzior  Ewa
Jaworznik Myszków  
13  Krzysztoń  Eliza
Jaworznik    
14  Chrzanowska  Barbara Bedzin Zdzieraj kapcie  
15  Motylska  Aleksa  Mogilno  Płock Biega No Age Limit  

16

 Piasecka-Wszoła  Anna
Dąbrowa Górnicz n a SAINT-GOBAIN SQUAD  
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 

Lista startowa - mężczyźni

Lp Nazwisko Imię Miejscowość Klub  
1  Dobrzyński  Arkadiusz  Częstochowa  Zabiegani Częstochowa  
2  Pęczek  Dariusz  Częstochowa  Zabiegani Częstochowa  
3  Jakubczyk  Piotr  Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Kozle  
4  Kędziora  Robert Janowiec Wielkopolski  PAGANRUNNER  
5  Kosmala  Piotr  Czechowice-Dziedzice  Górska Grupa Biegowa  
6  Gutowski  Dariusz Kłobuck  NGB Kłobuck  
7  Zębala  Krzysztof  Kraków    
8  Czerepak  Krzysztof  Bolesławiec    
9  Świć  Miłosz  Łódź  Dzik Komando  
10  Możejko  Dawid  Łódź  Dzik Komando  
11  Wojtkiewicz  Jarosław  Podkowa Leśna Running Family  
12  Gonera  Tomasz Olkusz    
13  Wojciechowski  Waldemar Częstochowa  Zabiegani Częstochowa  
14  Woźniak  Karol Warszawa  KB CASTELLANUS  
15  Międzik  Tomasz  Kraków    
16  Mitura-Zielonka  Paweł (Spacermistrz)  Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking  
17  Knop  Piotr  Wola Załężna  Opoczno Sport Team  
18  Niemas  Mariusz Rajsko OYAMA KARATE BRZESZCZE  
19  Majcher  Wojciech  Tomaszów Mazowiecki TIME4RUNNING  
20  Szablicki  Aleksy Katowice WKB META Lubliniec  
21  Korbela  Maciej Dąbrowa Górnicza    
22  Grubecki  Krzysztof  Wrocław    
23  Szabla  Marcin Grabowa Saint-Gobain SQUAD  
24  Szechlecki  Krzysztof Sosnowiec  I've got You  
25  Szymański  Jacek Skierniewice Parkrun Skierniewice  
26  Fedorko  Witold Będzin Quieta Movere  
27  Rogórz  Piotr  Wrocław    
29  Wąsik  Jacek Lublin cbfs  
30  Gaik  Maciej Bujaków Biegnij Bracie ZTZ  
31  Szotowicz  Sebastian  Stargard SZWLA Stargard  
32  Sitek  Daniel  Gdańsk    

33

 Buczyński  Adam  Kraków Nokia Kraków Team  
34  Zapart  Tomasz Warszawa    
35  Bubel  Marcin Wrocław    
36  Zięterski  Robert  Kłodzko    
37  Mignot  Paul Amsterdam    
38  van Lanschot  Duco Amsterdam    
39  Wolański  Krzysztof  Zielona Góra    
40  Krupowies  Jerzy  Szczecin    
41  Łakomski  Marcin Wodzisław Śląski    
42  Wędraszek  Krystian  Łazy Grupa Jura PL  
43  Pozlewicz Dariusz  Zabrze MutantRun  
44  Píštěk Mirek  Orlová KESBUK  
45  Śleziak Jakub  Siemianowice Śląskie Czorne Hanysy  
46  Michalak Marcin  Siemianowice Śląskie Czorne Hanysy  
47  Echler Paweł Warszawa LEGIA RUN CLUB  
48  Glinka Michał Praszka    
49  Bąk Piotr Oleśnica KB LUPUS Oleśnica  
50  Wójcik Grzegorz Świerczyniec    
51  Żak Krzysztof      
52  Wojtkiewicz Jarosław Podkowa Leśna Running Family  
53  Otawski Maciej Warszawa  easymove.com.pl team  
54  Kulij Jan Blachownia KKTA  
55  Løvetofte Jesper  Middelfart    
56  Stuglik Krzysztof Targanice  Poranny Patrol  
57  Panek Bartosz
Kraków    
58  Kuśnierz Paweł
Kaźmierz    
59  Marczewski Adrian Włoszczowa  Włoszczowa  
60  Dwornicki Kamil Wrocław  Free run  
61  Mleczek Tadeusz  Świdnica    
63  Szendrodi  Andras  Karancsalja TTT
64  Lipniczky  Attila  Dunakeszi TTT

65

 Venczl  Ferenc  Ercsi  TTT
66  Niemira  Michał  Warszawa  MPK Runners
67  Ciuk  Piotr  Warszawa  W4Team/Yulo Run Team Siedlce
68  Kurowski  Michał Ruda Śląska  Night Runners Gliwice
69  Wójcik  Maciej  Kielce  
70  Giżyński  Damian Jastrzębie Zdrój  GB Galopujące Ślimaki
71  Wolszakiewicz  Tomasz Radom  
72  Zmorzyński  Jakub Warszawa  aleTEMPO
73  Kowal  Tomasz Będzin W pogoni za duchem
74  Waszkiewicz  Tomasz Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem
75  Krzewiński  Robert Kraków  
76  Jankosz  Marek
Siepraw  
77  Baćmaga  Grzegorz
Radom ULTRA TEAM RADOM
78  Mucha  Robert
 Olkusz  
79  Lasota  Grzegorz Radom Ultra Team Radom
80  Bronicki  Konrad Warszawa  Vege Runners
81  Korzański  Krystian Jastrzębie Zdrój 36HDCzB
82  Kaganiec  Grzegorz Olkusz Kraków - Aiport
83  Kokotek  Maciej Łódź KITA TEAM Celironman
84  Smoleń  Piotr  Kraków  
85  Małek  Piotr Turek  KB Maraton Turek
86  Urbanek  Dariusz  Skierniewice Aby Przed Limitem
87  Kłos  Łukasz Łódź  225bdow
88  Jałkiewicz  Juliusz Warszawa  
89  Zakrzewsk  Wojtek Ostróda  HARRY
90  Widera  Maciej
Chorzów Płonące Pytongi
91  Brzoska  Piotr
Paniówki Płonące Pytongi
92  Kąkol  Zbigniew   Water Team
93  Czernek  Mateusz  Łazy  
94  Znamiec  Marcin
Warszawa  
95  Zugaj  Robert Katowice www.ciaglebiec.pl
96  Haber  Marcin
 Groblice  
97  Paszkiel  Sebastian
Radom Polfa Tarchomin S.A
98  Banaś  Mateusz
Katowice Zdzieraj Kapcie
99  Michalski  Marek
Ostrów Wielkopolski  
 100  Nędzusiak  Dariusz
Aleksandrów Kujawski  
 101  Gorzkowski  Bartłomiej
Tarnowskie Góry BTM RUNNERS
 102  Biernacki  Grzegorz Wrocław  
 103  Hegedüs  Csaba Dég TTT
 104  Bezrukovad  Nerijus
Vilnius NEKO Trail Runners
 105  Lewandowski  Maciej Bydgoszcz  
 106  Mysłek  Radosław Konstancin-Jeziorna  
 107  Pawlak  Marcin Warszawa  
 109  Kamiński  Robert
Warszawa 12tri.pl
 110  Kociński  Dominik
Jaskółki  
 111  Rumpel  Krzysztof
Czyżowice KS M.E.T.A.
 112  Adametz  Rafał
Sopot Navigatoria
 113  Litewka  Rafał
 Kraków  
 114  Tomczak  Andrzej
Wrocław  
 115  Dziądziak  Łukasz
 Oława GTO Oława
 116  Zarczuk  Paweł
 Oława  INSS-POL
 117  Stania  Paweł  Opole parkrun Opole
 118  Kuliński  Tomasz Katowice WKB META Lubliniec
 119  Kowalik  Mariusz
 Kłobuck NGB KŁOBUCK
 120  Łyscarz  Józef
Katowice wskrzeszenie nic maratonu
 121  Bielicki  Mirosław Bytom ULTRAS RUN
 122  Rutkowski  Mariusz
Legnica dolfos
 123  Podleś  Zbigniew
 Warszawa  Praski Biegacz
 124  Sperling  Andrzej
 Wrocław  
 125  Duda  Tomasz
Kraków  małaanitateam  
 126  Milczarek  Paweł
 Dobrzyca    
 127  Krajewski  Artur  Kraków  wild.runner.team.pl  
 128  Kmieć  Norbert Jachranka COMP TEAM  
 129  Cvetkovas  Valerijus
Vilnius F.O.C.U.S. running  
 130  Ślęczka  Damian
Rzeszów DIT PRO  
 131  Matlok  Marek Zabrze Biegaj z Pileckim  
 132  Żak  Robert    Wieliszew Heron Team  
 133  Manchester  Rene  Amsterdam  

 

 134  Zakrzyński  Franciszek
Bolechowice    
 135  Mężyński  Michał   Żimbaki  
 136  Turenko  Iaroslav   SC ULTRA  
 137  Lic  Janusz  Zabrze    
 138  Włodarczyk  Grzegorz  Ciechanów GRYGI  
 139  Shawn  Levie Amsterdam    
 140  Paszkiel  Sebastian Radom  Polfa Tarchomin S.A  
 141  Bársony  Szabolcs Zsámbék (Hungary)    
 142  Zapart  Tomasz
Warszawa    
 143  Olszewski  Łukasz
 Dąbrowa Górnicza  irun4fun.pl  
 144  Cieślak  Krzysztof
Częstochowa  Cieślak Team  
 145  Czajkowski  Arkadiusz  Katowice ADS MASNA KRYTYCZNA  
 146  Lewandowski  Paweł   Biegaj z WSL  
 147  Szarawara  Łukasz Warszawa    
 148  Pawłowski  Łukasz Częstochowa VegeRunners/Zabiegani Częstochowa  
 149  Pietrzak  Przemysław Krapkowice Intersport Opole  
 150  Zdąbłarz Marcin Chrzanów    
 151  Janik  Tomasz
Hrubieszów    
 152  Michalczuk  Dominik Lublin    
 153  Kot  Robert Świdnik    
 154  Gajewski
 Zenon Częstochowa  Zabiegani Częstochowa  
 155  Lasek  Jakub
 Opole KW Opole  
 156 Trzepizur
Dominik Wręczyca Wielka NGB Kłobuck